Sıkça Sorulan Sorular

En iyi su arıtma cihazı ve su arıtma cihazı tavsiyesi sitesi olarak sizlerden gelen sorulara bu alandan her zaman cevaplamaya çalışıyoruz.Sizlerinde aklına takılan soru ve sorular var ise bizlere buradan iletebilirsiniz.

Reverse osmosis kelime anlamı olarak membran sistemiyle arıtılma yöntemine denilmektedir.Bazı kullanıcılar bir marka olarak algılayabilir ama marka değildir.Ters ozmoz kelimesi ise reverse osmosis kelimesinin türkçe anlamıdır.

Su arıtma cihazları fabrikadan 5 veya 6 aşamalı olarak gelmektedir.Ve istenildiği taktirde birden fazla filtre takılabilir hatta 12 aşamaya kadar çıkartılabilir.Kaç aşamalı sorusuna ise sizlerle konuşmamız sonucunda buna beraber karar vermeliyiz.

Su basıncının düşük olduğu özellikle köy ve doğu bölgelerde su basıncı düşük olduğu için pompalı almanız gerekmektedir.Pompa su basıncını sabitleyerek daha rahat çalışmasını sağlar.

Eğer ki bir su arıtma cihazı satın almak istiyorsanız mutlaka güvenilir bir firma seçmelisiniz ve çin malı su arıtma cihazlarından uzak durmalısınız.

Aslında hiç bir fark bulunmamaktadır.Kapalı kasa su arıtma cihazı daha derli toplu olduğu için daha çok tercih edilmektedir.Arıtma vs olarak hiç bir fark yoktur.

Su Arıtma Cihazı Satın Almak İçin Tıklayınız…
Tıklayınız